Inzerce Psů.net | inzertní portál pro psí inzerci a vše kolem pejsků, štěňata a psi na prodej


Kategorie

Nápověda


Internetové stránky www.InzercePsu.net slouží výhradně k zadávání soukromé bezplatné inzerce. Samotné vložení inzerátu je velice snadné.


Vložení inzerátu

Klikněte na odkaz "Přidat inzerát" v hlavním menu. Na následující stránce je nutné vyplnit údaje o inzerátu.


Typ inzerátu označuje druh inzerátu. Tedy zda produkt prodáváte (nabídka), nebo sháníte (poptávka).


Do pole Nadpis napište výstižně předmět vašeho inzerátu. Používejte stručný, ale zároveň velice popisný titulek, kterým případné zájemce zaujmete. Pouze s chytlavým názvem inzerátu máte vysokou šanci, že si jej návštěvníci přečtou. V názvu nepoužívejte superlativy (slova jako nejlepší, nejlevnější atd.).


Do pole Text napište všechny informace, které se týkají inzerované věci a jsou z vašeho pohledu důležité. Do tohoto pole nevkládejte žádné kontaktní údaje, odkazy na www stránky a HTML značky.


Vyberte vhodnou Kategorii inzerátu a Oblast (okres), kde se nacházíte.


Dále je nutné vyplnit pole Jméno a příjmení, heslo (pro pozdější smazání inzerátu), váš e-mail a také cenu, která může být zadána číslicemi nebo i slovně (např. dohodou, zdarma, za odvoz...).


K inzerátu můžete přiložit až 4 fotografie. Doporučený poměr stran je 4:3 (např. 640*480 pixelů). Podporovaný je pouze formát JPG, maximální velikost souboru může být 100 kB, rozměry maximálně 640*480 pixelů.


Pole Kontrola slouží k ochraně před spam roboty. Do vstupního pole napište početní výsledek.


Na konec je nutné vyjádřit souhlas s Podmínkami. Souhlas vyjádříte zaškrtnutím políčka. Bez souhlasu s Podmínkami nebude inzerát vložen.


Přidání inzerátu potvrdíte kliknutím na tlačítko "Vložit inzerát". Pokud bude vložení úspěšné, tak se inzerát ihned zobrazí na stránkách. V případě, že porušíte Podmínky pro vkládání inzerátu, bude inzerát neprodleně smazán a vám bude znemožněno přidávat další inzeráty.


Součástí bezplatné služby pro zadávání inzerce není jakákoliv technická podpora. Nezasílejte žádosti o smazání nebo úpravu inzerátů.

Jak smazat inzerát

Klikněte na detail inzerátu, poté na odkaz "Upravit inzerát". Zadáním přihlašovacího jména a hesla můžete změnit či odstranit inzerát. Pokud neznáte heslo, tak můžete vytvořit nové - poté vám přijde potvrzovací email.